Turan Otağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turan Otağı

İyi Forumlar...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GUİZ ZA YA KISA MESAJ...

YazarMesaj
Atom
Moderatör
Moderatör
Atom

GUİZ ZA YA KISA MESAJ... Empty
MesajKonu: GUİZ ZA YA KISA MESAJ...   GUİZ ZA YA KISA MESAJ... Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:31 am

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, Belçika kampını değerlendirirken, "Hocamızın direktifleri doğrultusunda elimizden geleni sahaya yansıtmak için uğraşıyoruz. Aykut Kocaman yönetimindeki çalışmalar gayet olumlu gidiyor" dedi.
Her gelen teknik adamın kendine özgü bir karakteri olduğunu belirten Brezilyalı oyuncu, "Baktığımız zaman Aragones Daum'dan, Daum da Aragones'ten farklıydı. Şu an Aykut Kocaman'a baktığımız zaman tamamen farklı bir görüntü ile karşı karşıyayız. Önemli olan bunun takıma nasıl yansıyacağı. Umuyorum ki hocamızın dediklerini sahada yapacağız ve yaparsak başarılı olacağız" ifadelerini kullandı.
Tecrübeli oyuncu, Fenerbahçe'deki geleceği ile ilgili bir soruya ise "Aslında bu tip konular için erken. Fakat benim her zaman söylediğim şeyleri tekrarlamak istiyorum. Burada kendimi gayet mutlu hissediyorum. Gayet olumlu bir tablo var. Kulübümün menfaati doğrultusunda işler yapmaya çalıştım. Zaten rakamları elinize aldığınızda bunu net şekilde göreceksiniz. İstanbul ve Fenerbahçe benim ikinci evim. Burada çok mutluyuz. Kulübün ve benim sene sonunda isteklerim ne olur bunu bilemeyiz" yanıtını verdi.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
'Güiza'ya ulaşamadım'
Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe ile ciddi sorunlar yaşayan Daniel Güiza hakkında ise şu yorumu yaptı;
"Kendisi ile geldiğimden beri bir kaç kere konuşmaya çalıştım ama konuşamadım. Fakat aldığım haberlere göre Güiza, İstanbul'da çalışmalarına düzenli devam ediyor. Güiza'nın durumu hakkında yorum yapmamı istiyorsanız da benim için önemli olan Fenerbahçe'dir. Güiza zaten kaliteli bir oyuncu. Eğer kafası burada olursa ve devam etmek isterse kulüp onu kesinlikle isteyecektir. Güiza burada kalmayı istemiyorsa da Fenerbahçe ile orta yolu bulacaklardır. Fenerbahçe benden de büyük, Güiza'dan da. O yüzden Fenerbahçe'nin menfaatleri her şeyden önemli."

Kocaman’a teşekkür
"Lig bittikten sonra yöneticilerle bir araya geldim. Eşim ya Türkiye'de doğuracaktı, ya da uygun bir zamanda Brezilya'ya dönüp doğum orada gerçekleşecekti. O zamanlar Aykut Kocaman, Sportif Direktör olarak devam ediyordu. 'Eğer kamp dönemi başladığında eşinin hamileliği devam ediyorsa sana gerekli izni veririm' dedi. Bu da onun zaten ne kadar anlayışlı olduğunu gösteriyor. Kendisine teşekkür ediyorum."

Quaresma iyi transfer
"Quaresma'yı iyi bir transfer olarak nitelendirebiliriz. Portekiz'de, İtalya'da neler yapabileceğini göstermiş bir oyuncu. Elbetteki rakiplerimize saygım büyük ama beni öncelikle kendi takımım ilgilendirir. 'Fenerbahçe'de transferler gecikiyor mu, erken mi?' gibi soruların muhattabı ben değilim. Ancak Fenerbahçe'nin kapıları iyi oyunculara her zaman açıktır. Elimizde olan futbolcularla da yolumuza sonuna kadar devam edebiliriz."

Semih bizim için önemli
"Semih zaten kalitesini kanıtlamış bir oyuncu. Takımımız için çok önemli. Ama Semih'in yedek kulübesinde mi oturacağı yoksa oynayacağı mı kesinlikle benim söylediklerime bağlı değil. Semih'in saha içindeki performansı ve hocamızın tercihi belirleyici olacak. Semih, Fenerbahçe ile en çok kupa kazanan oyuncuların başında geliyor. Bu da zaten Semih'in ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

GUİZ ZA YA KISA MESAJ...
1 sayfadaki 1 sayfası