Turan Otağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turan Otağı

İyi Forumlar...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çok Komik Gaflar Bunlar :)

YazarMesaj
Emre
Elit Üye
Elit Üye

Çok Komik Gaflar Bunlar :) Empty
MesajKonu: Çok Komik Gaflar Bunlar :)   Çok Komik Gaflar Bunlar :) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:48 am

*“Benim o kültürsüz insanlarla işim olmaz, zaten şimdi ultrasyondan çıktım çok mutluyum...” (Ceylan)

*“Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor...” (Nil Karaibrahimgil, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu)

*“Tangoya başlarken kadınlar sağ ön, erkekler sol arka ayaklarıyla başlar...” (İpek Tuzcuoğlu)
*“Bomba uzaktan komandoyla patlatılmış.(uzaktan kumanda demek istiyor.) M.Ali Birand
*"Balkonlarda gerilim yükseliyor. (Balkanlarda demek istiyor.) - M. Ali Birand
*"Evet Madridin Midyat ilçesinde(Mardinin demeye çalışıyor) M.Ali Birand
Atv...(pardon)Show ana haber bültenine hoşgeldiniz. (Ali Kırca) (Show Tv'de haber sunuculuğuna yeni başladığı sıralarda)
*Ben hakeme gol değil diyorum hakem bana Ananı s...m diyo.... - 1991-92 sezonunda oynanan FB-BJK maçının son dakikasında kaleci Engin İpekoğlu'nun Bülent Karpat ile yaptığı canlı röportajda ağzından kaçırdığı cümle....
*Zaten onu 3 defa yaparsın 4.de s.ktri yersin... - 3.devre programında Bülent Yavuz'un yaptığı yorum...
*Kanada alıyosun orta yok ortaya alıyosun gol yok...Eeeamuğaaa goyummm.... - Gökmen Özdenak'ın Telegol'de Nobre'nin verimsizliği ile ilgili yorum yaparken küfredecekken canlı yayında olduğunu hatırlaması ve küfrü yarım yamalak etmesi...
*“Bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen?” (Gülgün Feyman, kadınlar için üretilmiş prezervatifi tutarak, üretici firma yetkilisine)
*“Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil...” (Zeynep Kasımlıoğlu)
*“Hayırlı vilayetler...” (Ziya Şengül, İstanbul Valisi ile konuşurken)
*“İyi püskürtmüş!..” (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için)
*"Gol ofsayttı ama hakemin gol kararı doğruydu..." (Turgay ŞEREN)
*"Emre burda basur kontrolü yapıyor hocam.Nobre'nin basuru var mı yok mu diye." (Erman Toroğlu,parmak vakasını açıklarken)
*"Hakem penaltı noktasını gösterdi bu arada top ağlarda. Hem penaltı hem gol olması lazım" (İlker Yasin)
*"Yok ebenin *** Ali Sami" (Turgay Şeren)

Deniz ******

*Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız ...
*Amasya Valisi Valilik makamına Amasya. Amasya´nın düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yılı yıldönümü nedeniyle Amasyalı vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyor, coşkunuzu yürekten paylaşıyorum. Şahsınızda tüm Amasyalıları kutluyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum. Deniz ****** CHP Genel Başkanı(Hiç işgal edilmemiş olan Amasya'nın kurtuluşunu kutlarken(!) )

Tansu Çiller
*Cenab-ı Allah'ı size emanet ediyorum.
*Haydar Aliyev için Haydar Ali Bey
***Sevgili Zeytinburunlular... (İStanbul'un ilçesi olan Zeytinburnu insanına hitap etmeye çalışıyor)
*Bir afetten sonra: “Ölü kaybı olmamıştır.”
*Mecliste: “Mesut Yılmaz iktidarsızdır.” (İstikrarsızdır demeye çalışıyor.)
**Samsun mitinginde: “Futbol takımınızı Birinci Lig'e çıkarayım mı?” (Oysa Samsunspor yıllardır Birinci Lig'dedir.)
*Gökhun Yazıtları (Göktürk Yazıtları demeye çalışıyor.)
*Mübarek kurban şeker bayramınız kutlu olsun.
*Deccal değil Yılmaz olsan ne farkeder? (Yılmaz değil deccal olsan ne farkeder demek istiyor.)
*Bu hükümet açıkça bir halüsü... hasülü... halasü... hasüsü...(halüsinasyon demeye çalışıyor)
***Samsunlulara: “Merhaba Antalya”
***Boğazlıyan Kaymakamı’na: “Boğazlanan kaymakam”
*Çekici güç (Çekiç güç)
*Güvenlik oyu (Güvenoyu)
*Türkiye’nin on metropolünden biri olan Samsun’da: “Burayı büyükşehir yapacağızdır.”
*Taocu muhalefet (Maocu)
***Trabzon’u Akdeniz’in incisi yapacağım.
***Afyonlulara: Sevgili Şebin Karahisarlılar
*Tansu Çiller halka sesleniyor:
– Kırat’ın yemini verecek misiniz? (Oy istiyor.)
- Vereceğiiiiiz.
- Biz de sizin yeminizi vereceğiiiz.
* Zengin edeceğim sizi zengin!
* Aç kalmayacaksınız!
* Ekmek değil, pasta yiyeceksiniz!
**“Sekiz yıl Özal’a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır...”
*Bu Ramazan sesleri semalarımızdan hiç gitmesin diye bize oy verin! (Ezanı kastediyor.)
***Sivas’ta yaptığı miting konuşmasında: “Bu bacınız sizi il yapsın mıııı” (Sivas zaten ildi.)
*Anlayana davul zurna saz, anlamayana sivrisinek...
(doğrusu: Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.)
*Devlet ekonomiyi düzeltmek için becelleşiyor. (cebelleşiyor)
*Madımak Katliamı'ndan sonra: "Otelin etrafındaki vatandaşlarımıza hiçbir şey olmamıştır."
Süleyman Demirel
**Güçlü TL'yi güreşe mi göndereceksiniz?
*Ya neresini sıksaydım? (Ecevit'in elini sıktığı zaman gazetecilerin sorularına karşılık.)
*Ege bir Yunan gölü değildir, Ege bir Türk gölü de değilidir. Binaenaleyh Ege bir göl değildir.
*Benzin vardı da biz mi içtik.
*Çankaya'nın şişmanı (Turgut Özal için)
*Dört kaz teslim etsen, akşama üçünü kaybedip gelir.
1980 öncesinde Bülent Ecevit’e
*Gap'ı kimseye gap diye gaptırtmam.

Çok Komik Gaflar Bunlar :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Fıkralar
» Ülkelerin en komik ve saçma yasaları :D:D