Turan Otağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turan Otağı

İyi Forumlar...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alkollü sürücünün kullandığı otomobil tur otobüsüne çarptı 13.07.2010

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Alkollü sürücünün kullandığı otomobil tur otobüsüne çarptı 13.07.2010 Empty
MesajKonu: Alkollü sürücünün kullandığı otomobil tur otobüsüne çarptı 13.07.2010   Alkollü sürücünün kullandığı otomobil tur otobüsüne çarptı 13.07.2010 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 10:40 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MUĞLA´nın Bodrum İlçesi´nde, akollü sürücünün kullandığı otomobilin tur otobüsüne arkadan çarpması sonucu 3´ü turist 5 kişi yaralandı.

Kaza, Bodrum - Milas Karayolu´nun 14. kilometresindeki Zeytinlikahve Mevkisi´nde, bugün saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Bodrum´daki çeşitli otellerden aldığı toplam 39 Rusya ve Kazakistan uyruklu turist ile 3 rehberi Dalyan´a götürmek üzere yola çıkan Orhan Kocakaya (42) yönetimindeki 35 AT 6606 plakalı tur otobüsüne, Zeytinlikahve Mevkisi´nde arkadan hızla gelen Muzaffer Aydın (25) yönetimindeki 48 KU 994 plakalı otomobil çarptı. Kazada otomobil sürücüsü Aydın ile yanındaki araçta sıkışan arkadaşı İsa Sarıtaş (25) ile tur otobüsündeki ikisi çocuk üç turist yaralandı. Aydın ile itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan arkadaşı Sarıtaş kaldırıldıkları Bodrum Devlet Hastanesi´nde tedaviye alınırken, otobüsteki hafif yaralı turistlere ise 112 Acil Servis ekipleri tarafından olay yerinde ayakta müdahalede bulunuldu. Aydın ve Sarıtaş´ın hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi. 45 dakika sonra başka bir tur otobüsüne nakledilen turistler, Dalyan´a gitmek üzere yollarına devam etti. Kazaya neden olan otomobil sürücüsü Aydın´ın 80 promil alkollü olduğu belirlendi.

Otomobilinde bira kutuları bulunan Aydın, ``Alkol alıp, yola çıkmadım. Geceden eğlenip, içki içmiştik. Sonra kaldığımız otele dönüp, uyuduk. Sabah olunca da yola çıktık. Viraja girince, bir anda otobüse çarptım. Kaza nasıl oldu, ben de anlayamadım'' dedi. Polis, kazayla ilgili soruşturmanın sürüdüğünü bildirdi.

DHA
https://turanotagi.yetkin-forum.com

Alkollü sürücünün kullandığı otomobil tur otobüsüne çarptı 13.07.2010
1 sayfadaki 1 sayfası